Aréna

Ledoborec

Abyste se mohli zúčastnit Ledoborce, musíte počkat na zobrazení účastnického okna, které se čas od času objevuje v dolním rohu obrazovky. Budete potřebovat trochu peněz pro vstup. Jakmile se přihlásíte, musíte počkat na zprávu 'Nyní můžete jeden na druhého útočit'. Pokud postavě během dění dojdou body života, zamrzne, ale může být "oživena" jiným hráčem, pokud na ni dvakrát klikne myší. Tento hráč ovšem musí být ze stejného týmu. Hráči každého týmu jsou označeni stejnou barvou. Pokud hráč zmrzne dvakrát, je vyhozen z Ledoborce.

Individuální aréna

Do individuální arény můžete vstoupit přes menu schopností (K), Kruh času anebo u Tituse, kterého najdete v Nosville, Mt. Kremu a Port Alveuzu. V této aréně nemohou být použity žádné speciální body, můžete se transformovat bez nich.

Duhová bitva

Abyste mohli vstoupit do Duhove bitvy, musíte být hlava rodiny nebo její zástupce. Registrace do boje se provádí u Malcolma Mixe. Stejně jako nájezdy jí otevřete dvojklikem. Tým může obsahovat 15 hráčů. Duhová bitva je spouštěna jen v určitém čase. Tým se může registrovat u Tituse Tripa 20 minut před začátkem boje. Registrace se uzavírají 5 minut před začátkem. Vítězem Duhové bitvy je tým, který má na konci nejvíce krystalů. Ovšem, všimněte si, že každý tábor má jiné krystaly, které jsou zobrazeny na minimapě. Vítězná rodina nepotřebuje následující 3 hodiny žádné body.

Okamžitá bitva

Pro účast na okamžité bitvě musíš počkat na přihlašovací ikonku pro Tvou úroveň, která se objevuje v určitých časech ve spodní části obrazovky. Jakmile bitva započne, začnou se objevovat monstra s rozličnou úrovní, která je potřeba zabít. Jako odměnu za úspěšný boj obdržíš různé itemy, zlato a pověst.

Země smrti

Země smrti je rodinná aréna. Vstup je u Skály večerních červánků. Můžete tam dojít, nebo si zaplatit teleportaci u Malcolma Mixe v Nosville nebo u Marvina Magicuse v Port Alveusu. Země smrti je otevřena pouze v některých časech, záleží na herním kanálu. Abyste do ní mohli vstoupit, musíte být v rodině. V aréně Vás čekají silná monstra. Po určíté době se objeví Létající ohnivý ďábel. Pak získáváte dvojnásobek zkušenostních bodů. Jakmile se ale objeví druhý ďábel a vy zemřete, již není možné do Země smrti vstoupit, pokud se tak stane, budete potřebovat odvar Savior.