Vylepšení předmětů

Zesílit předmět

Zlepšování předmětů Vám nabízí spoustu možností zesílení Vaší výbavy, zlepšení tvé postavy a také možnost udělat Vaši postava hezčí. To znamená, že Vaše postava se může třpytit po zlepšení tvého brnění nebo zbraně nebo po zlepšení karty specialisty můžete mít větší křídla, které se budou dalším zlepšováním zvětšovat.

Sázka

Když najdete předmět, může mít určitou úroveň vzácnosti. Síla předmětu je ovlivněna úrovní vzácnosti. Úroveň vzácnosti je od -2 (zničeno) do +7 (legendární). Jestliže chcete změnit úroveň vzácnosti, musíte jít za Teodorem Toppem v Nosville nebo za Arnoldem Artisanem v Port Alveus. Potřebujete k tomu 500 zlata a 5 cella pudrů pro každý pokus.

Zesílení

Posilování útoku a obrany. K posílení předmětu potřebujete vyhledat Teodora Toppa v Nosville nebo Arnolda Artisana v Port Alveus.

Zušlechťování

Soraya Style je expert na zlepšování šperků. Může vložit cellon do tvých šperků. Tak tvé šperky mohou obdržet jisté vlastnosti. Maximální možná úroveň upřesňuje výši úrovně cellonu a maximální možné číslo udává kolik cellonů můžete vložit. Jestliže pokus selže, cellon zmizí, ale předmět zůstane.

Kombinovat

Za účelem kombinování předmětů, musíte jít k Malcolmu Mixovi v Nosville nebo k Isaacovi Artisanovi v Port Alveus. Můžete kombinovat jen boty s botama a rukavice s rukavicema. Abyste to mohli provést, potřebujete písek hromové řeky a nějaké zlato. Můžete kombinovat předměty až 6 krát. Ale buďte opatrní: čím víc kombinací, tím vyšší riziko že kombinování selže. Když jsou odolnosti zkombinovány, další vlastnosti základního předmětu budou sečteny.
Vysvětlení Za pomoci mušlí můžete k brnění přidat opravdu silné atributy. V aktu 4 je získáte z mini bosů.

Duhová perla Pro zjištění možnosti mušle potřebujete duhovou perlu. Existuje několik druhů mušlí. Čím větší je vzácnost perly a čím vyšší je šance vylepšit předmět, tím je perla silnější. Ovšem, se zvyšující se sílou mušle je potřeba i více duhových perel.

Vkládání mušlí K vložení mušle do Vaší zbraně nebo brnění potřebujete vhodné mušle, které můžete poznat podle jejich označení zbraň/brnění v jejich názvu. Dodatečně, úroveň a vzácná úroveň mušle nemůže být vyšší než úroveň předmětu. Jestliže budou všechny podmínky splněny, můžete vložit mušli do své zbraně/brnění dvojím kliknutím na ni. Mušle, které již byly vloženy, nemohou být nošeny jinými postavami.

Magická guma Pomocí magické gumy můžete z předmětu odejmout mušli. Přesto zůstane předmět svázaný s Vaší postavou.

Parfém Pomocí parfému můžete použít předmět, který je svázán s jiným hráčem.