Nájezdy

Nájezd: Nájezd je útok na silné monstrum. Může se ho účastnit 5 až 15 hráčů. Úspěšné dokončení nájezdu je odměněno dárkovou truhlou, která může obsahovat hodnotné předměty. Pro spuštění nájezdu potřebuje Nájezdnickou pečeť. Během nájezdu musíte splnit různé mise, aby se otevřela místnost bosse. Příkladem těchto misí může být třeba zabití určitého monstra nebo přepnutí některých pák. Nájezd je časově omezen, takže musíte být rychlí. Jakmile se otevřou dveře k bossovi, můžete s ním začít bojovat. Pokud všichni z nájezdníků zemřou, je nájezd neúspěšný.
Získání nájezdnické pečetě Abys nájezdnickou pečeť získal, musíš najít skrytý časoprostor (Timespace Raid) a misi úspěšně dokončit. Kousek časoprostorového kamene získáš lovením příšer. Po dokončení mise buď následují další úkoly nebo obdržíš nájezdnickou pečeť.

Tvorba nájezdnického týmu Pro vytvoření nájezdu potřebujete Nájezdnickou pečet. Dvojklikem na pečeť se stanete vedoucím týmu. Každý nájezd má minimální a maximální úroveň, která je zobrazena na nápovědě u pečetě. Aby se mohl hráč k týmu přidat, musí jeho úroveň být vyšší, než je minimální hodnota. Pokud se k týmu přidá hráč, který má vyšší úroveň než je uvedena na pečeti, při úspěšném dokončení nezíská žádnou odměnu. Vedoucí nájezdu je označen v seznamu modře. Jako vedoucí můžete pozvat hráče do týmu nebo je naopak z týmu vyhodit.

Začátek nájezdu Nájezd musí provést alespoň 5 členů a může obsahovat maximálně 15 účastníků. Navíc, každý nájezd má stanovenu minimální hranici úrovně hráčů. Abyste zahájili nájezd, musí vedoucí nájezdu vstoupit do místnosti v portálu nájezdu. Všichni účastníci nájezdu, kteří jsou v místnosti, budou teleportováni na mapu nájezdu. Ostatní jsou z účasti na nájezdu odebráni. Vedoucí nájezdu ale může za použití Týmového kamene teleportovat všechny účastníky nájezdu do místnosti ještě před tím, než sám zahájí nájezd.


Rozpuštění/Odchod z nájezdu Pro rozpuštění nebo odchod z nájezdu použijte tlačítko se šipkou v informačním okně nájezdu.

Seznam nájezdů: Pokud jste vedoucí nájezdu, můžete Vámi organizovaný nájezd zveřejnit v Seznamu nájezdů. Otevřete Seznam nájezdů (K) a klikněte na [Registrovat tým]. Tímto způsobem také nájezd ze seznamu smažete. Pokud hledáte tým k nájezdu, zvolte si jej nejprve vlevo a pak klikněte na [Vstoupit do týmu].