Minizemě

Minizemě Můžete vstoupit do Minizemě z Nosville nebo z Port Alveus. Druhá možnost je použít Zvon domova ke vstupu do Vaší Minizemě odkudkoli chcete. K tomu, abyste pozvali přítele, můžete použít příkaz [$invite jméno hráče] nebo postavit rozcestník. Rozcestník ti také dovoluje přístup do Minizemě ostatních hráčů. Můžete jej koupit u Evy Energy. Minizemě je malá část země, kterou můžete samostatně upravovat různými dekoracemi. Je to také místo, kde jsou shromážděni všichni Vaši NosMáti a partneři.

Malý obchodní dům

Předmět obchodní dům. Umožnuje Vám prohazování předmětů mezi Vašimi postavami, pokud je v obchodnim domě příslušné postavy dostatek místa. Pro použití obchodního domu je třeba stát před nim a kliknout na šipku. Poté můžete měnit místo kde je předmět uložen, přetažením předmětu mezi obchodnim domem a Vašim inventářem.

Obytný dům

Velikost domu určuje počet možných návštěvníků Vaší Minizemě. Čím větší dům, tím více hráčů může vstoupit do Vaší Minizemě. Počet možných návštěvníků je zobrazen v pravém dolním rohu obrázku, když jste ve Vaší Minizemi.

Dekorace

Můžete koupit předměty na vybavení vaši Minizemě od Mimi Mentor v Nosville, Edwarda v Port Alveus a Silný Expy Horník v Kremu. K budování staveb, musíte vstoupit do Vaši Minizemě a stisknout tlačítko (L). Potom klikněte na Instalovat modus, klikněte na stavbu a pak opět klikněte na Instalovat modus. Potom můžete Vaši Minizemi opět otevřít veřejnosti, takže každý k Vám může vstoupit. K odstranění staveb, zavřete Vaši Minizemi (L) a aktivujte Smazat modus. K zbourání staveb, zavřete Vaši Minizemi (L), aktivujte Smazat modus, klikněte opět na stavbu a aktivujte podruhé Smazat modus.

miniland_miniland_minigames

Umístěte minihry do Vaší Minizemě, tak aby je mohli hrát ostatní hráči. Když hráč dosáhne potřebného počtu bodů, obdrží hráč a vlastník minihry odměnu. Nicméně, vlastník minihry obdrží pouze odměnu a nic jiného.