Schopnosti

Co jsou schopnosti ?

Schopnosti jsou různé dovednosti, které může používat Vaše postava. Existují zakladní schopnosti, bojové schopnosti a další schopnosti. Můžete se je naučit u Calvina Coache v NosVille, Doggo v Kremu a u Alfreda Euridia v Port Alveus.

Pasivní schopnosti

Pasivní schopnosti zvyšují Vaše pasivní dovednosti jako HP/MP, obranu, útok, obnovu atd. Nepotřebují být použity samostatně. K naučení potřebujete odpovídající bojové dovednosti a zlato. Základní dovednosti mají 4 úrovně: Začátečník, nízká , střední a pokročilý. Nízká úroveň není podmínkou pro více pokročilé úrovně.

Aktivní schopnosti

Aktivní schopnosti jsou bojové dovednosti. Vyžadují zlato, potřebnou úroveň práce a CP. Za každou úrověň práce obdržíte 2 CP. Chcete-li používat bojové dovednosti, jednoduše přesunete dovednost na lištu a dvojklikem nebo použitím příslušné klávesy dovednost použijete.

Bonusové schopnosti

Bonusové schopnosti vylepšují bojové schopnosti nebo dodávají speciální schopnosti, jako je zvýšení dosahu. Požadují určitou úroveň práce, zlato a zkušenostní body. Každá schopnost může mít až 4 bonusové schopnosti, ale jen jednu bonusovou schopnost pro každý symbol.