Systém PvP

Co je PvP? PvP (Player versus Player - hráč proti hráči) je zkratka pro boj mezi hráči. V Nostale jsou dva typy PvP. První je veřejné PvP, kdy se jej může zůčastnit každý, kdo chce. Ve veřejném PvP není žádný limit pro počet hráčů a pomocí bitevního elixíru je možné se jej pčastnit kdekoliv ve veřejné aréně nebo Glacernonu. Druhý systém je uzavřené PvP, které se děje ve speciálních oblastech. Například na Ledoborci nebo Duhové bitvě.
Požadavky Abyste mohli vstoupit, musíte patřit k táboru andělů nebo démonů. Členové rodiny se automaticky stávají členy rodinného tábora. Pro změnu rodinného tábora musí hlava rodiny koupit vejce (rodinné) od Mráze Fabiana a použít jej. Hráči bez rodiny musí použít vejce (indvidiuální), aby změnili tábor.

Vstup do Glacernonu Musíte si vzít loď u Leiky Passage v Port Alveusu. Je třeba nějakou dobu počkat, než loď napne plachty. Cesta lodí stojí 3000 zlata.

PvP Hned jakmile opustíte citadelu v Glacernonu, můžete začít bojovat s ostatními hráži z nepřátelského tábora. Poznáte je podle červeného kruhu pod jejich postavami. Nejste schopni si s nimi povídat či obchodovat.

Rodinný nájezd Zabíjením monster a hráčů z druhého tábora se bude zvyšovat ukazatel stavu Vašeho tábora. Jakmile dosáhne 100%, objeví se Lord Mukraju, kterého budete muset zabít. Pak se otevře brána pro vstup do tundry Bitoren, Jako doměnu za úspěšně dokončený nájezd obdržíte krabici s dárkem.

Bojový nápoj

Bojový nápoj Vám umožní aktivovat mód PvP kdekoliv a kdykoliv. Ovšem to také znamená, že můžete být kýmkoliv, kdo tento nápoj také použil, napadeni. Bojový nápoj získáte během lovu, nebo od Eva Energy v Nosville nebo od Noelia Rosa v Port Alveusu.