Specialista

Úvod

Specialista je speciální postava, v kterou se můžete přeměnit za pomoci karty. Se specialistou můžete získat speciální dovednosti živlů. Specialista zdědí Vaši sílu a bojové zkušenosti. Specialisté automaticky získávají dovednosti po dosažení konkrétní pracovní úrovně. V závislosti na typu specialisty, Vaše postava používá hlavní nebo vedlejší zbraň.

Mise specialisty


Můžete získat speciální úkol z tajemného klenotu duše. Klikněte na kámen a skončíte uvnitř. Můžete zde přijmout úkol a opakovat ho kolikrát budete chtít. Po dokončení úkolu obdržíte kartu specialisty.

Transformace a pravidla / speciální body

Transformace Nasaďte kartu a stiskněte [G] nebo klikněte na transformační tlačítko v okně Vaší postavy abyste se transformoval na specialistu. Ujistěte se, že jste vyzbrojen správnou vílou. Kliknutím na transformační tlačítko nebo stisknutím [G], můžete transformaci zrušit. Po vystoupení z transformace musíte počkat 30 vteřin na další transformaci. Schopnosti specialisty, které ještě nedozněly, zvyšují dobu čekání.


Body Klikněte pravým tlačítkem myši na Vašeho specialistu abyste zjistili další informace. Můžete si tam prohlédnout schopnosti a kliknutím na [UP] rozdělit body.


Každá karta specialisty vyžaduje určitý počet bodů reputace abyste ji mohli používat. Pokud žádné nemáte, nemůžete se transformovat. Stejně tak když máte nedostatečnou úroveň práce, Vaše postava má na sobě negativní efekty a nebo dosud nevypršel čas Vašich schopností, transformace nemusi fungovat.

Źvyšování úrovně

Úroveň Vašeho specialisty se zvýší zkušenostmi úrovně práce. Když máte na sobě kartu specialisty, specialista obdrží 100% zkušeností do úrovně práce a 50% zkušeností do úrovně práce na základní postavě. Váš specialista může dosáhnout maximální úrovně 99. Od úrovně 20 a dále, obdrží tvůj specialista 3 body za každou další úroveň, které můžete rozdělit kliknutím na [UP] v informačnim okně Vaši karty specialisty.

Vylepšení

Ke zlepšení Vašeho specialisty potřebujete kartu s konkrétní úrovní práce. Kromě toho budete potřebovat také andělská křídla, duše, křišťál úplňku a určité množství zlata. Pokud budou všechny požadavky splněny, navštivte Malcolma Mixe v NosVille nebo Marvina Magicuse v Port Alveus. Pokud je specialista vylepšen, jeho křídla se mohou změnit. Pak také obdržíte jisté množství bodů.