Změna práce

Vysvětlení

Každý hráč začíná hru jako Dobrodruh. Když hráč dosáhne bojové úrovně 15 a úrovně práce 20, může změnit povolání a specializovat se na některý druh boje. Když máte dosaženo potřebné úrovně, obdržíte zprávu 'Můžete použít rekvalifikaci v NosVille', která bude zobrazena v okně serveru. Poté můžete změnit Vaše povolání v NosVille u Mimi Mentor nebo u Lucia v Port Alveus. Nyní si můžete vybrat mezi bojovníkem s mečem, lukostřelcem nebo mágem. Pokud chce hráč změnit povolání, musí před rozhovorem s NPC sundat svou výbavu. Po změně povolání bude výbava hráče změněna.

Úvod do typu postav Můžete se rozhodnout mezi třemi typy postav, každá má svoje výhody a nevýhody. Následující typy si více přiblížíme. Vyberte si typ, který Vám nejvíce vyhovuje.


Bojovník s mečem Vybaven smrtící čepelí bojuje statečný válečník pro čest a spravedlnost. Byl vyškolen v boji na blízko a dálku, a může využívat sílu elementů. Jeho veliká obrana a neuvěřitelná výdrž mu umožnují bojovat i s několika protivníky naráz.


Lukostřelec Rychlý jako liška a s orlím zrakem bojuje lučištník ve jménu Přírody. Ačkoliv vypadá chladně a odtažitě, má nekonečné znalosti, které umí využít.


Mág Mágové mohou vidět daleko za hranice lidských možností, někdy dokonce i do jiných světů a dimenzí. Vědí o síle přírody a jak ji využít. Jsou dobrosrdeční a spolupracují, což je také důvod proč mají tolik magických bodů. Používají ohromující magické útoky a fascinují lidi svými mystickými zbraněmi, se kterými mohou lečit nebo dokonce proklínat lidi.